Horní menu

Dobrý den,

jmenuji se Jaroslav Jordán, a vítám Vás na svých stránkách.

Předně bych se chtěl vyjádřit k problematice EET, která se sice na moje činnosti ještě nestahuje, ale úpravy stránek neprovádím moc často. Vzhledem k tomu, že mými zákazníky jsou v drtivé většině případů firmy a bytová družstva, v hotovosti vyberu ročně cca 15 000Kč převážně za činnosti spojené s Vyhl. 50 a drobnými opravami elektroinstalací, kvůli tomuto bych si měl pořídit zařízení za cca 3-7 000Kč + stálé platby za správu cca 150-300Kč měsíčně, v případě  neodeslání účtenky, poruchy připojení nebo zařízení riskovat likvidační sankce  500 000Kč ? (Vůbec mám z vývoje v naší zemi pocit, že jediné co zde opravdu funguje je vymýšlení a zavádění sankcí : parkovací zóny, elektronická daňová přiznání, EET a spousty dalších.)

Na toto mám jednoznačnou krátkou a výstižnou odpověď začínající písmene N... a dále nepublikovatelnou...

Z tohoto důvodu se  Všem omlouvám, ale veškeré platby v hotovosti od 1.1.2017 ruším, platby budou nadále prováděny výhradně bezhotovostním způsobem na základě faktury, případně faktur zálohových

Když si k tomu přečtu, že za rok 2016 bylo vybráno na daních o cca 90 mld Kč více, než bylo původně předpokládáno, tak mi vychází, že zde každý občan navíc na daních zaplatil cca 9 000Kč o tom jak se s těmito prostředky nakládá, jak zde funguje státní správa, právo nebo např. zdravotnictví  a koho si vlastně těmito prostředky platíme si nejspíš udělá každý obrázek sám.

.

Dále bych rád vzkázal kolegům, že by bylo vhodné, kdyby si začali vážit své práce, toho, co umí, uvědomili si právní odpovědnost svého jednání a místo opisovačů revizních zpráv se z nich stali revizní technici, kteří svědomitě a bez klamání zákazníků řádně prováděli svoji práci a také za ni požadovali náležité ohodnocení.

 

Revize elektro a elektroinstalace

Předem se omlouvám za případné drobné odlišnosti od pravidel gramatiky, opakování sousloví revize elektrických zařízení, revize elektro Praha, revize el. spotřebičů a pod. je to způsobenou úpravou pro lepší pozici v internetových vyhledávačích.

V těchto místech obvykle čtete nesmysly typu umíme vše, uděláme pro Vás nemožné a podobně, po získání zakázky se specifikace objeví na poptávkových serverech a shání se kdo a za kolik to vlastně udělá. S tímto se u mě nesetkáte. Nemám potřebu Vám lhát, vše rozhodně neumím a ani to nejsem schopen zajistit, ale pro to, na čem se domluvíme a co Vám slíbím udělám vše.

Mojí stěžejní činností jsou revize elektrických zařízení do 1000V, dále pak elektroinstalace.

V oboru elektroinstalací pracuji bez přerušení celý život a podařilo se mi nasbírat bohaté odborné i obchodní zkušenosti, které se Vám zde snažím nabídnout.

Na samostatnou dráhu jsem se vydal v roce 2002. Specializuji se především na revize elektrických zařízení do 1000V v Praze a okolí, revize elektrických spotřebičů a pracovních strojů . Dále provádíme kompletní elektroinstalace pro kanceláře, serverovny, datacentra, rodinné domy a byty včetně rekonstrukcí s přihlédnutím k aktuálním možnostem, jelikož jsem zvyklý se na těchto zakázkách osobně podílet, dohlížet na průběh a zajišťovat koordinaci. Elektromontážní práce provádíme převážně pro stálé zákazníky.        

O "výhodné" zakázky, které mají splatnost faktury podobnou hypotečnímu úvěru, smluvní podmínky rovné úpisu duše peklu, s poděkováním nemám zájem.  Nabízím rovnou spolupráci, kde není účelem okrást jeden druhého, ale odevzdat slušně odvedenou práci tak, aby jsme se rádi viděli i u další zakázky.

Mám možnost pracovat v neměřených částech PRE, ČEZ i EON, v distribuční soustavě PRE je třeba přihlédnout k jistým "administrativním" opatřením majitele distribuční soustavy a tím vznikajícím především časovým omezením, která se ale nevztahují na revize a výměny vadných jističů a tyto práce tudíž nejsou nijak omezovány (doufám, že ne jen prozatím).

Pro větší zakázky mám zajištěnou spolupráci spřízněných kolegů OSVČ. Práce jsem zvyklý odevzdávat v dohodnutých termínech a se standardními zárukami. Samozřejmostí je oprávnění pro montáž a revize vyhrazených elektrických zařízení dle Zák. 20/1979 Sb. a platné osvědčení k provádění revizí el. zařízení  dle Vyhl. 50/78 §9 Sb. 

Jsem plátcem DPH. Splatnost faktury je obvykle max. 14 dní.

Pro jistotu mám uzavřeno pojištění odpovědnosti na 6 mil. Kč

 

Nabízím:

 • Revize elektro zařízení do 1000V a hromosvodů v Praze a okolí
 • Revize společných prostor včetně stoupacích vedení (HDV)
 • Revize elektrických spotřebičů Praha a okolí, nářadí a pracovních strojů
 • Elektromontáže v administrativních budovách a kancelářích včetně osvětlení
 • Elektroinstalace pro serverovny a datacentra
 • Montáže a rekonstrukce elektroinstalace v rodinných domech a bytech i panelových
 • Montáže a dodávky osvětlení
 • Opravy a údržbové práce
 • Montáž a dodávky svodičů přepětí, konzultace v této oblasti
 • Přípojky pro rodinné domy včetně revize v síti ČEZ i EON.
 • Elektromontážní práce v neměřených částech ČEZ i EON.
 • Revize stoupacích vedení a společných prostor v sítích PRE a ČEZ příp. EON
 • V omezeném měřítku i montáže a opravy hromosvodů (ne horolezecké práce)
 • Montáže zabezpečovacích zařízení EZS Jablotron
 • V případě zájmu lze zajistit i slaboproudé rozvody STA a LAN či kvalitní zednické, obkladačské, instalatérské a topenářské práce spřízněmými kolegy pro komplexní rekonstrukci bytu nebo stavbu rodinného domu.

Neprovádíme:

 • Opravy elektrických zařízení, které pro svůj stav či stáří mohou způsobit ohrožení osob nebo majetku
 • Revize elektrických zařízení "na dálku"
 • Dokončování rozpracované práce po někom, kdo od ní odešel

 

Revize elektro Praha

Specializuji se na revize elektro zařízení v Praze a jejím nejbližším okolí. Revize provádím u zařízení do 1000 V, na hromosvodech a nepraktikuji "revize na dálku".

Revize elektrických spotřebičů Praha

Potřebujete provést revizi elektrických spotřebičů v Praze a okolí?  Ozvěte se mi a můžeme se dohodnout na detailech!

 

Revize společných prostor bytových i administrativních budov včetně stoupacích vedení (hlavní domovní vedení - HDV)

Po ohlášení majiteli distribuční soustavy provedeme rozplombování, následnou kontrolu a revizi celého stoupacího vedení (HDV). V případě domluvy i včetně dotažení spojů a vyčištění. Následné zaplombování je provedeno pracovníky majitele distribuční soustavy (PRE, ČEZ).

 

 

 

Spřátelené firmy:

 • Spojing s.r.o. -  dodávky telefonních ústředen a LAN- /www.spojing.cz/
 • Roman Vodrážka - zednické a obkladačské práce tel. 775219754
 • Kynologický klub Jílové u Prahy     /cvicakjilove.blog.cz/